Futbol
/
Poland Amateur
/
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska - sezon istatistikleri ve maç sonuçları
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska 2023-2024
Sezon performansı
Total
Teams | Overall (Ortalama) | Home (Ortalama) | Away (Ortalama) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Oyunlar | Total | Attı | Eksik | Oyunlar | Total | Attı | Eksik | Oyunlar | Total | Attı | Eksik | |
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 22 | 4.64 | 1.41 | 3.23 | 12 | 5.08 | 1.5 | 3.58 | 10 | 4.1 | 1.3 | 2.8 |
Zdrój Ciechocinek | 21 | 3.14 | 1.48 | 1.67 | 9 | 3.89 | 1.89 | 2 | 12 | 2.58 | 1.17 | 1.42 |
Zawisza II Bydgoszcz | 22 | 4.09 | 2.55 | 1.55 | 12 | 4.25 | 3.17 | 1.08 | 10 | 3.9 | 1.8 | 2.1 |
KS Stal Grudziądz | 23 | 5 | 0.35 | 4.65 | 10 | 4.3 | 0.5 | 3.8 | 13 | 5.54 | 0.23 | 5.31 |
KS Sokół Radomin | 22 | 3.91 | 2.45 | 1.45 | 12 | 4.08 | 2.67 | 1.42 | 10 | 3.7 | 2.2 | 1.5 |
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 21 | 4.81 | 3.48 | 1.33 | 10 | 3.6 | 2.7 | 0.9 | 11 | 5.91 | 4.18 | 1.73 |
Kujawiak Kruszyn | 19 | 4.89 | 2.58 | 2.32 | 10 | 4.3 | 2.2 | 2.1 | 9 | 5.56 | 3 | 2.56 |
Noteć Gębice | 19 | 5.11 | 3.58 | 1.53 | 9 | 6.78 | 4.78 | 2 | 10 | 3.6 | 2.5 | 1.1 |
Gopło Kruszwica | 20 | 3.65 | 1.9 | 1.75 | 10 | 3.5 | 1.9 | 1.6 | 10 | 3.8 | 1.9 | 1.9 |
MLKS Unia Gniewkowo | 20 | 4.8 | 3.05 | 1.75 | 9 | 4.22 | 2.33 | 1.89 | 11 | 5.27 | 3.64 | 1.64 |
Piast Kołodziejowo | 21 | 4.14 | 2.71 | 1.43 | 12 | 3.92 | 2.5 | 1.42 | 9 | 4.44 | 3 | 1.44 |
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 19 | 4.74 | 3.47 | 1.26 | 9 | 4.67 | 3.56 | 1.11 | 10 | 4.8 | 3.4 | 1.4 |
Cyklon Kończewice | 21 | 3.14 | 1.24 | 1.9 | 10 | 3.2 | 1.4 | 1.8 | 11 | 3.09 | 1.09 | 2 |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 21 | 3.48 | 2.1 | 1.38 | 11 | 3.27 | 2.18 | 1.09 | 10 | 3.7 | 2 | 1.7 |
LKS Dąbrowa Chełmińska | 20 | 4.05 | 1.75 | 2.3 | 8 | 4.13 | 1.38 | 2.75 | 12 | 4 | 2 | 2 |
Victoria Lisewo | 20 | 6.25 | 1.7 | 4.55 | 10 | 6.1 | 2.1 | 4 | 10 | 6.4 | 1.3 | 5.1 |
Kujawy Markowice | 19 | 4.63 | 2.32 | 2.32 | 10 | 5.4 | 2.7 | 2.7 | 9 | 3.78 | 1.89 | 1.89 |
LTP Lubanie | 21 | 3.86 | 1.52 | 2.33 | 10 | 4.7 | 1.7 | 3 | 11 | 3.09 | 1.36 | 1.73 |
BKS Bydgoszcz | 20 | 3.35 | 1.35 | 2 | 10 | 3.5 | 1.6 | 1.9 | 10 | 3.2 | 1.1 | 2.1 |
Krajna Sępólno Krajeńskie | 21 | 4.14 | 1.76 | 2.38 | 10 | 4.9 | 1.7 | 3.2 | 11 | 3.45 | 1.82 | 1.64 |
Promień Kowalewo Pomorskie | 20 | 3.45 | 1.4 | 2.05 | 11 | 3.36 | 1.27 | 2.09 | 9 | 3.56 | 1.56 | 2 |
LZS Mustang Ostaszewo | 19 | 3.32 | 2.79 | 0.53 | 9 | 3.33 | 2.89 | 0.44 | 10 | 3.3 | 2.7 | 0.6 |
Start Stawki | 19 | 4.16 | 2.53 | 1.63 | 11 | 3.64 | 2.27 | 1.36 | 8 | 4.88 | 2.88 | 2 |
Kujawiak Kowal | 19 | 4.63 | 3.63 | 1 | 9 | 4.11 | 3 | 1.11 | 10 | 5.1 | 4.2 | 0.9 |
Sadownik Waganiec | 20 | 6.25 | 1.1 | 5.15 | 10 | 5.8 | 0.7 | 5.1 | 10 | 6.7 | 1.5 | 5.2 |
KS Notecianka Pakość | 20 | 3.6 | 2 | 1.6 | 9 | 3.67 | 2.44 | 1.22 | 11 | 3.55 | 1.64 | 1.91 |
Olimpia II Grudziądz | 20 | 4.35 | 2.6 | 1.75 | 9 | 5 | 3.89 | 1.11 | 11 | 3.82 | 1.55 | 2.27 |
Tarpan Mrocza | 21 | 5.1 | 4.14 | 0.95 | 12 | 5.42 | 4.42 | 1 | 9 | 4.67 | 3.78 | 0.89 |
Victoria Czernikowo | 20 | 2.9 | 1.7 | 1.2 | 11 | 2.64 | 1.82 | 0.82 | 9 | 3.22 | 1.56 | 1.67 |
LKS Rawys Raciąż | 21 | 5.38 | 2.19 | 3.19 | 11 | 5.73 | 2.82 | 2.91 | 10 | 5 | 1.5 | 3.5 |
Lubienianka Lubień Kujawski | 20 | 5.15 | 1.8 | 3.35 | 9 | 4.44 | 1.67 | 2.78 | 11 | 5.73 | 1.91 | 3.82 |
Cukrownik Tuczno | 21 | 4.57 | 1.24 | 3.33 | 12 | 3.92 | 0.92 | 3 | 9 | 5.44 | 1.67 | 3.78 |
Üzerinde altında 2.5
Takımlar | tüm (Ortalama) | Ev (Ortalama) | Uzakta (Ortalama) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Oyunlar | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Oyunlar | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Oyunlar | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | |
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 22 | 16 | 6 | 72.73 | 27.27 | 12 | 9 | 3 | 75 | 25 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 |
Zdrój Ciechocinek | 21 | 13 | 8 | 61.9 | 38.1 | 9 | 8 | 1 | 88.89 | 11.11 | 12 | 5 | 7 | 41.67 | 58.33 |
Zawisza II Bydgoszcz | 22 | 16 | 6 | 72.73 | 27.27 | 12 | 9 | 3 | 75 | 25 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 |
KS Stal Grudziądz | 23 | 18 | 5 | 78.26 | 21.74 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 | 13 | 11 | 2 | 84.62 | 15.38 |
KS Sokół Radomin | 22 | 19 | 3 | 86.36 | 13.64 | 12 | 10 | 2 | 83.33 | 16.67 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 |
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 21 | 16 | 5 | 76.19 | 23.81 | 10 | 6 | 4 | 60 | 40 | 11 | 10 | 1 | 90.91 | 9.09 |
Kujawiak Kruszyn | 19 | 17 | 2 | 89.47 | 10.53 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 | 9 | 9 | 0 | 100 | 0 |
Noteć Gębice | 19 | 16 | 3 | 84.21 | 15.79 | 9 | 9 | 0 | 100 | 0 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 |
Gopło Kruszwica | 20 | 12 | 8 | 60 | 40 | 10 | 5 | 5 | 50 | 50 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 |
MLKS Unia Gniewkowo | 20 | 16 | 4 | 80 | 20 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 | 11 | 10 | 1 | 90.91 | 9.09 |
Piast Kołodziejowo | 21 | 17 | 4 | 80.95 | 19.05 | 12 | 10 | 2 | 83.33 | 16.67 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 |
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 19 | 16 | 3 | 84.21 | 15.79 | 9 | 8 | 1 | 88.89 | 11.11 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 |
Cyklon Kończewice | 21 | 13 | 8 | 61.9 | 38.1 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 | 11 | 6 | 5 | 54.55 | 45.45 |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 21 | 13 | 8 | 61.9 | 38.1 | 11 | 6 | 5 | 54.55 | 45.45 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 |
LKS Dąbrowa Chełmińska | 20 | 15 | 5 | 75 | 25 | 8 | 5 | 3 | 62.5 | 37.5 | 12 | 10 | 2 | 83.33 | 16.67 |
Victoria Lisewo | 20 | 18 | 2 | 90 | 10 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 |
Kujawy Markowice | 19 | 16 | 3 | 84.21 | 15.79 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 |
LTP Lubanie | 21 | 15 | 6 | 71.43 | 28.57 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 | 11 | 7 | 4 | 63.64 | 36.36 |
BKS Bydgoszcz | 20 | 10 | 10 | 50 | 50 | 10 | 6 | 4 | 60 | 40 | 10 | 4 | 6 | 40 | 60 |
Krajna Sępólno Krajeńskie | 21 | 16 | 5 | 76.19 | 23.81 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 | 11 | 7 | 4 | 63.64 | 36.36 |
Promień Kowalewo Pomorskie | 20 | 13 | 7 | 65 | 35 | 11 | 7 | 4 | 63.64 | 36.36 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 |
LZS Mustang Ostaszewo | 19 | 12 | 7 | 63.16 | 36.84 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 | 10 | 6 | 4 | 60 | 40 |
Start Stawki | 19 | 15 | 4 | 78.95 | 21.05 | 11 | 7 | 4 | 63.64 | 36.36 | 8 | 8 | 0 | 100 | 0 |
Kujawiak Kowal | 19 | 16 | 3 | 84.21 | 15.79 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 |
Sadownik Waganiec | 20 | 19 | 1 | 95 | 5 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 | 10 | 10 | 0 | 100 | 0 |
KS Notecianka Pakość | 20 | 13 | 7 | 65 | 35 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 | 11 | 7 | 4 | 63.64 | 36.36 |
Olimpia II Grudziądz | 20 | 14 | 6 | 70 | 30 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 | 11 | 8 | 3 | 72.73 | 27.27 |
Tarpan Mrocza | 21 | 19 | 2 | 90.48 | 9.52 | 12 | 12 | 0 | 100 | 0 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 |
Victoria Czernikowo | 20 | 14 | 6 | 70 | 30 | 11 | 7 | 4 | 63.64 | 36.36 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 |
LKS Rawys Raciąż | 21 | 18 | 3 | 85.71 | 14.29 | 11 | 10 | 1 | 90.91 | 9.09 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 |
Lubienianka Lubień Kujawski | 20 | 18 | 2 | 90 | 10 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 | 11 | 11 | 0 | 100 | 0 |
Cukrownik Tuczno | 21 | 17 | 4 | 80.95 | 19.05 | 12 | 10 | 2 | 83.33 | 16.67 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 |
Puan durumu
Klasa Okręgowa - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarpan Mrocza | 29 | 21 | 3 | 5 | 109:29 | 66 |
2
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 29 | 20 | 5 | 4 | 108:35 | 65 |
3
|
LZS Mustang Ostaszewo | 28 | 19 | 6 | 3 | 79:22 | 63 |
4
|
Zawisza II Bydgoszcz | 29 | 14 | 5 | 10 | 69:43 | 47 |
5
|
Victoria Czernikowo | 28 | 14 | 5 | 9 | 44:32 | 47 |
6
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 29 | 13 | 7 | 9 | 64:43 | 46 |
7
|
Olimpia II Grudziądz | 28 | 13 | 3 | 12 | 70:54 | 42 |
8
|
KS Sokół Radomin | 29 | 12 | 6 | 11 | 64:50 | 42 |
9
|
Promień Kowalewo Pomorskie | 28 | 12 | 3 | 13 | 41:63 | 39 |
10
|
LKS Dąbrowa Chełmińska | 28 | 12 | 2 | 14 | 57:67 | 38 |
11
|
Krajna Sępólno Krajeńskie | 29 | 10 | 6 | 13 | 65:77 | 36 |
12
|
Cyklon Kończewice | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:51 | 35 |
13
|
BKS Bydgoszcz | 29 | 9 | 3 | 17 | 46:69 | 30 |
14
|
Victoria Lisewo | 29 | 9 | 1 | 19 | 49:116 | 28 |
15
|
LKS Rawys Raciąż | 28 | 8 | 3 | 17 | 64:83 | 27 |
16
|
KS Stal Grudziądz | 30 | 1 | 1 | 28 | 13:145 | 4 |
Klasa Okręgowa - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kujawiak Kowal | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:29 | 77 |
2
|
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 29 | 21 | 4 | 4 | 113:33 | 67 |
3
|
MLKS Unia Gniewkowo | 29 | 18 | 5 | 6 | 105:42 | 59 |
4
|
Piast Kołodziejowo | 29 | 17 | 6 | 6 | 83:42 | 57 |
5
|
Noteć Gębice | 28 | 19 | 0 | 9 | 92:52 | 57 |
6
|
KS Notecianka Pakość | 29 | 16 | 7 | 6 | 65:48 | 55 |
7
|
Start Stawki | 29 | 16 | 5 | 8 | 78:46 | 53 |
8
|
Zdrój Ciechocinek | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:67 | 39 |
9
|
Kujawiak Kruszyn | 29 | 12 | 2 | 15 | 66:73 | 38 |
10
|
Gopło Kruszwica | 29 | 9 | 7 | 13 | 53:55 | 34 |
11
|
Kujawy Markowice | 28 | 8 | 4 | 16 | 58:89 | 28 |
12
|
Lubienianka Lubień Kujawski | 29 | 7 | 5 | 17 | 62:91 | 26 |
13
|
LTP Lubanie | 29 | 6 | 7 | 16 | 47:73 | 25 |
14
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 30 | 5 | 4 | 21 | 37:120 | 19 |
15
|
Cukrownik Tuczno | 29 | 4 | 3 | 22 | 39:107 | 15 |
16
|
Sadownik Waganiec | 29 | 4 | 1 | 24 | 36:129 | 13 |
Olaylar
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-16 | Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zdrój Ciechocinek | 1 - 1 | |
2024-06-16 | Zawisza II Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz | 0 - 0 | |
2024-06-15 | KS Sokół Radomin - GLKS Dobrcz-Wudzyn | İptal Edildi | |
2024-06-15 | Kujawiak Kruszyn - Noteć Gębice | İptal Edildi | |
2024-06-15 | Gopło Kruszwica - MLKS Unia Gniewkowo | İptal Edildi | |
2024-06-15 | Piast Kołodziejowo - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | İptal Edildi | |
2024-06-15 | Cyklon Kończewice - Naprzód Jabłonowo Pomorskie | İptal Edildi | |
2024-06-15 | LKS Dąbrowa Chełmińska - Victoria Lisewo | İptal Edildi | |
2024-06-15 | Kujawy Markowice - LTP Lubanie | İptal Edildi | |
2024-06-15 | BKS Bydgoszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie | İptal Edildi | |
2024-06-15 | Promień Kowalewo Pomorskie - LZS Mustang Ostaszewo | İptal Edildi | |
2024-06-15 | Start Stawki - Kujawiak Kowal | İptal Edildi | |
2024-06-15 | Sadownik Waganiec - KS Notecianka Pakość | İptal Edildi | |
2024-06-15 | Olimpia II Grudziądz - Tarpan Mrocza | İptal Edildi | |
2024-06-15 | Victoria Czernikowo - LKS Rawys Raciąż | İptal Edildi |
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska
Poland Amateur, şampiyonluk Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska: puan durumu, gelecek maçların programı, şampiyonanın önemli etkinliklerinin videosu.
Geçerli sezon şu saatten itibaren çalışır 11 Ağustos 2023 - 19 Haziran 2024.
Sezon 2023-2024: Şampiyonluk sıralamasında birincilik Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska takımı alır Tarpan Mrocza (66 points).
Tarihi
itibaren 2023-08-11
için 2024-06-19
Turnuva performansı
Ortalama gol | 4.54 |
Ev sahibi galibiyeti | 40% |
Beraberlik | 15% |
Deplasman galibiyeti | 45% |